Prezentacje maszyn Zemat w formir online demo
Obline Demo - logo

Możliwość prezentacji ONLINE naszych maszyn. ZAPISZ SIE JUŻ TERAZ!

FORMULARZ ZAPISU NA ONLINE DEMO
Zadzwoń teraz: +48 42 632 84 84
PRODUCENT MASZYN PRZEMYSŁOWYCH
Slider

Zemat SMRE cooperation

W maju 2015 roku firma S.M.R.E. oraz Zemat Technology Group podjęły współpracę handlową oraz współpracę w zakresie szeroko pojętej wymiany myśli technicznej.

Partnerstwo obejmuje wymianę technicznego know-how przez obie firmy, które swoje doświadczenie i wiedzę zbierają od kilkudziesięciu lat działalności. "Jako producent  m.in. ploterów tnących, zgrzewarek na gorące powietrze oraz maszyn szyjących, zainteresowani byliśmy technologią wysokiej częstotliwości której brakowało w naszych naszynach.” powiedział Samuele Mazzini, załozyciel i CEO w S.M.R.E. "Dzięki włączeniu maszyn wykorzystujących technologię wysokiej częstotliwości oraz zgrzewarek impulsowych produkowanych przez firmę Zemat S.M.R.E. posiada teraz naprawdę kompleksową ofertę rozwiązań produkcyjnych zarówno w maszynach FLEXTEX, jak również w maszynach typu HEAVY DUTY. Od 2003, kiedy firmą zarządza Pan Krzysztof Matczak, Zemat jest coraz nowocześniejszym dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem i jako S.M.R.E. jesteśmy dumni z współpracy z tego typu firmą. Dzieki temu ze spokojem patrzymy w przyszłość."

“Zarówno Zemat jak i S.M.R.E posiadają podobną bazę klientów. Ta współpraca to dobrze obrany kierunek w naszej globalnej sprzedaży i strategii biznesowej na kolejne lata. Możemy teraz oferować klientom jeszcze bardziej kompleksowe rozwiązania produkcyjne i mogą oni czerpać długofalowe korzyści z posiadania maszyn jednego producenta, które - co najważniejsze  – łączą ze sobą technologie i rozwiązania unikalne w skali światowej!” mówi Sylvester Korotyński presez Zemat Technology Group.

Zemat SMRE cooperation