Career in Zemat

If you are interested in working for Zemat Technology Group feel free to send your application to zemat@zemat.com.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Programista Automatyk PLC/ HMI

Miejsce pracy: Łódź, ul. Brukowa 26

Nasza firma to organizacja z tradycjami. Firma powstała w 1957 roku w Łodzi. Z niewielkiej firmy rodzinnej urośliśmy do ponad 100 osobowej organizacji zajmującej się tworzeniem i produkcją maszyn m.in.: zgrzewarek wysokiej częstotliwości, maszyn do produkcji pudeł. W siedzibie firmy znajdują się wszystkie najważniejsze działy: dział konstruktorski, dział rozwoju, dział automatyki, dział handlowy, laboratorium, produkcja. Nasze maszyny są produkowane na miejscu od początku do końca, dzięki czemu możliwy jest udział w ciekawych, zróżnicowanych projektach bez konieczności długich wyjazdów. W związku z ciągłym rozwojem naszej organizacji poszukujemy utalentowanych programistów.

| Zakres obowiązków:
  • realizowanie zadań związanych z programowaniem sterowników PLC, systemów HMI, robotów, serwonapędów, falowników oraz innych podzespołów wymagających indywidualnego oprogramowania
  • uruchamianie, testowanie i wdrażanie systemów automatyki (maszyn seryjnych a także prototypów)
  • udział w tworzeniu i aktualizacji dokumentacji do maszyn przemysłowych, zarówno schematów elektrycznych jak i instrukcji obsługi
| Nasze oczekiwania:
  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku programisty
  • wykształcenie wyższe inżynierskie, (preferowane z obszaru automatyki, mechatroniki, robotyki)
  • znajomość projektowania systemów sterowania i wizualizacji
  • znajomość układów sterowania PLC, falowników, serwonapędów
  • doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC, panelami HMI
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy)
  • znajomość języka angielskiego (dokumentacja techniczna)
  • otwartość na nowe zadania i wyzwania
  • dokładność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
| Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym, (rozmowy z klientami podczas trwania projektu)
  • podstawowa znajomość programu AutoCad
  • prawo jazdy kat. B
| Oferujemy:
  • pracę w nowoczesnym zakładzie
  • stabilną formę zatrudnienia - umowa o pracę. Pierwsza umowa na okres próbny, potem 12 miesięcy, kolejna na stałe
  • pracę stacjonarną w systemie jednozmianowym
  • możliwość wyjazdów podczas uruchomienia maszyny do naszych klientów (USA, Meksyk etc.)
  • bardzo dobre wynagrodzenie + premie uznaniowe
  • zdobycie doświadczenia i rozwój osobosty w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie
  • udział w szkoleniach zewnętrznych m.in. Delta, Mitsubishi Electric, Siemens, ABB, Kuka
  • możliwość pracy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego (zajęcia odbywają się raz w tygodniu na terenie firmy przez 90 min w godzinach pracy)
  • dofinansowanie do wakacji (wczasy pod gruszą)
  • dofinansowanie do kart sportowych: FitProfit lub FitSport
  • wspólne imprezy integracyjne (majówka ,Wigilia firmowa)
  • możliwość korzystania z nieoprocentowanych pożyczek (remont, kupno samochodu etc.)

Zapraszamy do wysyłania CV!